
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASPI-0504 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 220 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 350 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.57Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 |
Current price of ASPI-0504-221K-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 560UH 50MA 30 OHM SMD
FIXED IND 56NH 180MA 1.8 OHM SMD
FIXED IND 330NH 13.4A 6.2 MOHM
FIXED IND 220UH 350MA 1.57 OHM
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
IC REG QD BUCK/LNR SYNC 28QSOP
FIXED IND 2.7MH 125MA 13.5OHM TH