
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MPXV |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Metal Composite |
| Inductance: | 330 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 13.4 A |
| Current - Saturation (Isat): | 16A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 6.2mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 110MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MPXV1D0520LR33 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 27NH 400MA 300 MOHM
FIXED IND 1UH 500MA 200 MOHM SMD
FIXED IND 1.2NH 1.2A 30 MOHM SMD
FIXED IND 330NH 13.4A 6.2 MOHM
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS
DA-BCKS-HAL-11-NMB-FR172-FR022
BAR CODE READER CHASSIS MOUNT