
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MPXV |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Metal Composite |
| Inductance: | 680 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 35.4 A |
| Current - Saturation (Isat): | 50A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.9mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 45MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.520" L x 0.492" W (13.20mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.252" (6.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MPXV1D1264LR68 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.1NH 900MA 90 MOHM
FIXED IND 33UH 430MA 1.1 OHM SMD
FIXED IND 10UH 5.2A 45.76 MOHM
FIXED IND 680NH 35.4A 1.9 MOHM
LED XLAMP WARM WHITE 3200K 2SMD
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
RUBBER GASKET MTP01 WATERPR 10PC