
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 630 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 1A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 700mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1812 |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.122" (3.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of RLS-226 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 150UH 670MA 480 MOHM
FIXED IND 1.5UH 3.6A 31.2 MOHM
FIXED IND 33UH 270MA 1.3 OHM SMD
FIXED IND 22UH 630MA 700MOHM SMD
INTERFACE MOD DSUB MALE 26POS
IC MCU 16BIT 100QFP
RES CHAS MNT 52.3 OHM 1% 5W