
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SLF-H |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 330 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 580 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 540mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 816mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 |
Current price of SLF10145T-331MR54-H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH
FIXED IND 6.8UH 306MA 750 MOHM
FIXED IND 8.2UH 1.5A 87 MOHM TH
FIXED IND 75UH 166MA 3.7 OHM TH
FIXED IND 330UH 580MA 816 MOHM
CONN RCPT 36POS 0.05 GOLD SMD
CONN PLUG FMALE 2P SILVER CRIMP