
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW04 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 450 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 200 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.23Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 850MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0302 (0805 Metric) |
| Supplier Device Package: | 03019 (0805 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.033" L x 0.020" W (0.85mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 |
Current price of LQW04CAR45K00D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 62NH 50MA 3.3 OHM SMD
FIXED IND 3.8UH 5.5A 13 MOHM SMD
FIXED IND 330UH 1.6A 305 MOHM TH
FIXED IND 450NH 200MA 1.23 OHM
LED XLAMP XPG3 WARM WHITE SMD
3.81 MM TERMINAL BLOCK PLUG, VER
VCSEL ARRAY 850NM 1X12 5GBPS CC