
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SIMID |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 130 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.8Ohm Max |
| Q @ Freq: | 27 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 20MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, J-Lead |
| Supplier Device Package: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 6000 |
Current price of B82422T1153J000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 150UH 4.9A 52 MOHM TH
CERAMIC CHIP INDUCTORS, 7.4NH
FIXED IND 22UH 2.4A 95 MOHM SMD
FIXED IND 15UH 130MA 2.8 OHM SMD
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
CONN HEADER SMD 62POS 1MM
DC DC CONVERTER 24V 75W