
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4305.XXXNL |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.15 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 472mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.126" (3.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4500 |
Current price of PA4305.333NLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 82UH 45MA 10 OHM SMD
FIXED IND 75UH 350MA 1.16 OHM
FIXED IND 220NH 450MA 320 MOHM
FIXED IND 33UH 1.15A 472 MOHM
MEMS OSC XO6.75MHZ SMD
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM
DC DC CONVERTER 52V 75W