
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NLV-EF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 150 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 65 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 15Ohm Max |
| Q @ Freq: | 20 @ 796kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 8MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 796 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1210 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.094" (2.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of NLV32T-151J-EF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM
FIXED IND 220NH 16A 3.5 MOHM SMD
FIXED IND 180UH 1.4A 320MOHM SMD
FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS
DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 165W
RECEPT WRAPOST .072"DIA .360"