
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-PDF |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Nickel Zinc Ferrite (NiZn) |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 16 A |
| Current - Saturation (Isat): | 32A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 328MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of 7447797022 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 180UH 1.4A 320MOHM SMD
FIXED IND 330UH 435MA 1.5 OHM
FIXED IND 1UH 3.4A 59.4 MOHM SMD
FIXED IND 220NH 16A 3.5 MOHM SMD
FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK
CONN HEADER SMD R/A 17POS 1.25MM
ROUND SPACER NYLON 7.37MM