
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW15 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 23 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 760 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 201mOhm Max |
| Q @ Freq: | 29 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 4.5GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of LQW15AN23NJ8ZD is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6.8UH 10A 11.5 MOHM
FIXED IND 120UH 660MA 470 MOHM
FIXED IND 4.3NH 1.6A 45 MOHM SMD
FIXED IND 23NH 760MA 201 MOHM
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
SENSOR PROX CAP 15MM IP66 CYLIND
CONN RECEPT 72POS 2MM PRESS-FIT