
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW15 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Air |
| Inductance: | 2.4 nH |
| Tolerance: | ±0.5nH |
| Current Rating (Amps): | 850 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 50mOhm Max |
| Q @ Freq: | 20 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 15GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of LQW15AN2N4D00D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 36MH 16MA 27 OHM TH
FIXED IND 220UH 180MA 4.5 OHM
FIXED IND 47UH 11.8A 12 MOHM TH
FIXED IND 220UH 1A 460 MOHM SMD
FIXED IND 2.4NH 850MA 50 MOHM
FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM
SWITCH