
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMPLA7012Q |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Carbonyl Powder |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 11 A |
| Current - Saturation (Isat): | 19A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 7.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AMPLA7012Q-R22NT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.3UH 1.6A 170MOHM SMD
FIXED IND 220NH 12A 6.5 MOHM SMD
FIXED IND 20NH 150MA 1.2 OHM SMD
CAP CER 3900PF 1.5KV X7R 1808
FIXED IND 220NH 11A 7.5 MOHM SMD
LINE FILTER 125/250VAC 10A CHASS
CRYSTAL 36.0000MHZ 6PF SMD