
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SLF |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 790 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 590mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 216mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.106" (2.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SLF6025T-330MR59-PF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 52.5A 0.46 MOHM
FIXED IND 82UH 910MA 345 MOHM
FIXED IND 6.8MH 30MA 40 OHM TH
FIXED IND 33UH 790MA 216 MOHM
LED XLAMP COOL WHITE 5700K 2SMD