
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SL |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 2.3 A |
| Current - Saturation (Isat): | 6A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 44mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Vertical Cylinder (Open) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SL1215-330K2R3-PF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.2NH 750MA 100 MOHM
FIXED IND 390UH 800MA 400 MOHM
FIXED IND 8.2UH 680MA 245MOHM SM
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
FIXED IND 33UH 2.3A 44 MOHM TH
983-0YE 08-03 P6
CONN JACK 1PORT 2.5G BASE-T PCB