
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SPD74 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 680 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 320 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 320mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 4.63Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.185" (4.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SPD74-684M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 240MA 1.7 OHM SMD
FIXED IND 18UH 430MA 770 MOHM TH
FIXED IND 150UH 140MA 4.1 OHM TH
FIXED IND 56UH 700MA 481 MOHM
FIXED IND 680UH 320MA 4.63 OHM
CIRCULAR MIL SPEC CONNECTOR MIGH
CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP