
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | G |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 850 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 620mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 300mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ELL-6GG220M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 3.3A 16 MOHM TH
FIXED IND 470NH 330MA 560MOHM TH
FIXED IND 47UH 4A 71.4 MOHM SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
FIXED IND 22UH 850MA 300 MOHM
CONN RCPT HSG FMALE 128P PNL MT
TAPE DBL COAT GRY 1"X 10" 100/RL