
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SIMID |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 100 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 145 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 4.7Ohm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 6.5MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, J-Lead |
| Supplier Device Package: | 1812 (4532 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.126" (3.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of B82432A1104J000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 47UH 2.2A 62 MOHM SMD
FIXED IND 3.7NH 230MA 400 MOHM
FIXED IND 1UH 1.7A 49 MOHM SMD
MEMS OSC XO 74.175824MHZ LVCMOS
FIXED IND 100UH 145MA 4.7 OHM
RES 50 OHM 0.1% 1/5W RADIAL
TERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB