
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SCRH105 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 330 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 570 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 620mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.92Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SCRH105-331 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 15UH 27A 6 MOHM TH
FIXED IND 820UH 590MA 1.55 OHM
FIXED IND 47UH 1.5A 100 MOHM SMD
CONN SPRING PISTON 12POS SMD
FIXED IND 330UH 570MA 1.92 OHM
XTAL OSC XO 175.0000MHZ LVPECL
RES 19.8K OHM 0.1% 1/16W 0402