
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SCMD4D10C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 47 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 300 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 400mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.8Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SCMD4D10C-470 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 150UH 540MA 1.35 OHM
FIXED IND 6.8UH 4A 16 MOHM SMD
FIXED IND 1.5NH 500MA 70 MOHM
FIXED IND 47UH 300MA 2.8 OHM SMD
MEMS OSC XO 80.0000MHZ LVCMOS