
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 220 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 5 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 12Ohm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 1.5MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 4MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.094" (2.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ELJ-SA221KF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 18UH 5.6A 22 MOHM TH
FIXED IND 2.2UH 1.7A 154MOHM SMD
FIXED IND 39UH 2.6A 130 MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
FIXED IND 220UH 5MA 12 OHM SMD
XTAL OSC VCXO 4.0960MHZ HCMOS