
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B82464Z4 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 6.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 7A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 10mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of B82464Z4222M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 4.7MH 280MA 4.7 OHM TH
FIXED IND 1.5UH 9A 4 MOHM TH
FIXED IND 39UH 640MA 587 MOHM
RES 38.3K OHM 1/2W .5% AXIAL
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
FIXED IND 2.2UH 6.5A 10 MOHM SMD
2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 14