
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SLF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 330 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 220 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.004Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SLF7032T-331MR22-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 47NH 385MA 460 MOHM
FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
FIXED IND 39UH 1.4A 210 MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
XTAL OSCILLATOR
FIXED IND 330UH 220MA 2.004 OHM
CONN RCPT MALE 20P SILVER CRIMP