
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQH3 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 750 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 430mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 576mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 20MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1212 (3030 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LQH3NPN220MMRE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.2MH 75MA 17 OHM SMD
FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD
FIXED IND 820NH 475MA 450MOHM SM
FIXED IND 22UH 750MA 576 MOHM
PG 36 STRAIGHT THROUGH
FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS
MEMS OSC XO 125.0031MHZ CMOS SMD