
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH127 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 1 mH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 550 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.82Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CDRH127-102MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 39UH 13A 17 MOHM TH
FIXED IND 56UH 2.3A 120 MOHM SMD
FIXED IND 120UH 2.2A 150 MOHM TH
RES 15.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS
CONN RCPT 40POS 0.1 GOLD PCB
FIXED IND 1MH 550MA 1.82 OHM SMD