
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CIL21 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 150 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 250 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 250mOhm Max |
| Q @ Freq: | 20 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 200MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of CIL21NR15KNE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 150NH 2.9A 30 MOHM TH
FIXED IND 15UH 118MA 3.4 OHM TH
FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
FIXED IND 150NH 250MA 250 MOHM
CONN SMA RCPT STR 50 OHM SOLDER