
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3443R |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 15 mH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 260 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 190mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 21.9Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.872" L x 0.516" W (22.14mm x 13.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.600" (15.27mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 3443R-98K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 12UH 1.6A 200 MOHM TH
FIXED IND 33UH 1.5A 278 MOHM SMD
FIXED IND 8.2UH 155MA 2.7 OHM TH
FIXED IND 22UH 580MA 650 MOHM
CRYSTAL 31.2500MHZ 18PF SMD
MEMS OSC XO 33.0000MHZ H/LV-CMOS
FIXED IND 15MH 260MA 21.9 OHM TH