
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH127C/A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 12 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 4.3 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 18.7mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 |
Current price of CDRH127C/ANP-120MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 680UH 820MA 790 MOHM
FIXED INDUCTOR 1MH 0.14A
FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
XTAL OSC XO 124.4000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
GEARMOTOR 13 RPM 12-32V TNI21
FIXED IND 12UH 4.3A 18.7 MOHM