
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4302R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron Powder |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±1% |
| Current Rating (Amps): | 925 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 175mOhm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 270MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.095" (2.41mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of 4302R-221F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
FIXED IND 1.8UH 245MA 1.25 OHM
FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
RES ARRAY 13 RES 33 OHM 14SOIC
CONN RCPT 53POS 0.1 TIN-LEAD PCB
DC DC CONVERTER 12V -12V 1W
FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM