
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH6D12 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 600 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 650mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 500mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH6D12NP-330NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 180UH 1.1A 360 MOHM TH
FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM
FIXED IND 2.2UH 220MA 3.2 OHM
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
DC DC CONVERTER
FIXED IND 33UH 600MA 500 MOHM