
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-PD3 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 220 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 350mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.2Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 2.2MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.205" (5.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 7445430 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM SMD
FIXED IND 470NH 1.05A 130 MOHM
FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5MM
THE GUITAR AMP HANDBOOK
FIXED IND 2.2UH 220MA 3.2 OHM
CONN FAKRA PLG R/A 50OHM EDGEMNT