
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDEP13D76/T150 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 2.4 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 16.1 A |
| Current - Saturation (Isat): | 21A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.3mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDEP13D76T150NP-2R4MC-105 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 12UH 2.24A 79 MOHM TH
FIXED IND 22NH 640MA 99 MOHM SMD
FIXED IND 2.7MH 140MA 8.54 OHM
FIXED IND 330NH 50A 0.17 MOHM
FUSE CRTRDGE 300A 150VAC/100VDC
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
FIXED IND 2.4UH 16.1A 3.3 MOHM