
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3483R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 680 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 0.18 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 0.18mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 4.3Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 3483R-681M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM
FIXED IND 560NH 510MA 190 MOHM
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
FIXED IND 680UH 0.18MA 4.3 OHM
FIXED IND
QUAD PLL JITTER ATTENUATOR