
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH4D14/LD |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 47 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 480 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 240mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 570mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH4D14LDNP-470MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 5.6UH 195MA 1.8 OHM
FIXED IND 560UH 1.15A 504 MOHM
FIXED IND 100NH 2.2A 40 MOHM TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 17PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 19PF SMD
CONN HEADER SMD 16POS 2MM
FIXED IND 47UH 480MA 570 MOHM