
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | IHLP-5050CE-01 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 330 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 36.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 62A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 |
Current price of IHLP5050CEERR33M01 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 27MH 35MA 308 OHM SMD
FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD
FIXED IND 560NH 878MA 147 MOHM
CONN HEADER SMD 72POS 1MM
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 15V 500W
FIXED IND 330NH 36.5A 1.5 MOHM