
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 2150R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 12 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 560 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 450mOhm Max |
| Q @ Freq: | 45 @ 2.5MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 34MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.5 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 2150R-26K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 120UH 1.3A 279 MOHM
FIXED IND
FIXED IND 8NH 3A SMD
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS
CONN HEADER SMD 10POS 1MM
FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH