
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASPIAIG-F |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 4.5 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 7 A |
| Current - Saturation (Isat): | 8A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 25.3mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 20MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | 6030 |
| Size / Dimension: | 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of ASPIAIG-F6030-4R5M-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6.8MH 40MA 25 OHM SMD
FIXED IND 1.8UH 102MA 1.5 OHM
FIXED IND 50UH 10A 25 MOHM TH
FIXED IND 27UH 130MA 3.2 OHM SMD
MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVCMOS
10-BIT SAR ADC
FIXED IND 4.5UH 7A 25.3 MOHM SMD