
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CD105/T125 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 68 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 1.55 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.32A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 220mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CD105T125NP-680KC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM
FIXED IND 560UH 35MA 46 OHM SMD
FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
CONN HEADER SMD R/A 9POS 1.27MM
STAINLESS STEEL INDEXING PLUNGER
FIXED IND 68UH 1.55A 220 MOHM