
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CLS5D11 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 650 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 700mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 310mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.230" L x 0.230" W (5.85mm x 5.85mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CLS5D11NP-150NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.2UH 730MA 420 MOHM
FIXED IND 680UH 610MA 1.078 OHM
FIXED IND 39UH 198MA 2.6 OHM TH
TVS DIODE 25.6V 41.4V DO214AB
CRYSTAL 27.0000MHZ 17PF SMD
KIT EVAL ZIGBEE PRO JN5148
FIXED IND 15UH 650MA 310 MOHM