
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH105R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 12 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 3.8 A |
| Current - Saturation (Isat): | 4A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 33mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.201" (5.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of CDRH105RNP-120NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.3UH 3.23A 38 MOHM TH
FIXED IND 680NH 475MA 210 MOHM
FIXED IND 10UH 2.8A 33 MOHM TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 13PF SMD
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
DC DC CONVERTER 95V 50W
FIXED IND 12UH 3.8A 33 MOHM SMD