
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MGA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 23 A |
| Current - Saturation (Isat): | 40A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.8mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.130" (3.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MGA0603R22M-10 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 470NH 790MA 240 MOHM
FIXED IND 180UH 277MA 2.2 OHM TH
FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
FIXED IND 1.2UH 4.5A 40MOHM SMD
FIXED IND 8.2NH 650MA 110 MOHM
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD
FIXED IND 220NH 23A 2.8 MOHM SMD