
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH4D14 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 900 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 730mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 185mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH4D14NP-100MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 150UH 1.33A 190 MOHM
FIXED IND 3.9MH 110MA 33 OHM TH
FIXED IND 110UH 150MA 3.6 OHM TH
PTC RESET FUSE 33V 750MA 1812
MEMS OSC XO 60.0000MHZ H/LV-CMOS
FIXED IND 10UH 900MA 185 MOHM
FIXED IND 1UH 1.48A 140 MOHM TH