
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | IHTH-1125MZ-5A |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 82 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | - |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Vertical Cylinder |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 1.179" Dia (29.95mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.500" (12.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 60 | ||
| 105 | ||
| 510 | ||
| 1005 |
Current price of IHTH1125MZEB820M5A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 39UH 205MA 1.93 OHM TH
FIXED IND 270NH 975MA 160 MOHM
FIXED IND 3.3MH 85MA 53 OHM SMD
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
FIXED INDUCTOR 82UH TH
DC DC CONVERTER 85V 75W