
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CIL21 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 470 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 150 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 400mOhm Max |
| Q @ Freq: | 25 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 125MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 80000 |
Current price of CIL21NR47KNE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM
FIXED IND 68UH 1.56A 145 MOHM TH
FIXED IND 3.3UH 15.1A 9.42MOHM
TVS DIODE 130V 209V DO214AB
RF ATTENUATOR 15DB 50OHM 16VFQFN
FIXED IND 470NH 150MA 400 MOHM
DIODE ZENER