
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 0925R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 220 µH |
| Tolerance: | ±3% |
| Current Rating (Amps): | 64 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 20mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 11Ohm Max |
| Q @ Freq: | 35 @ 790kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 10MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 790 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3500 |
Current price of 0925R-224H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.3UH 4.8A 15.6 MOHM
FIXED IND 1.2UH 310MA 2 OHM SMD
FIXED IND 360UH 137MA 9.6 OHM TH
FIXED IND 33UH 1.7A 97.8 MOHM
TVS DIODE 25.6V 41.4V DO214AB
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVDS SMD
FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM TH