
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4922R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 680 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 300 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 300mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 4.31Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.230" (5.84mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 800 |
Current price of 4922R-35J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 18UH 580MA 468 MOHM
FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD
FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
LED 3MM BRIGHT WHITE WATER CLEAR
TVS DIODE 6.4V 11.3V DO204AL
MEMS OSC XO 1.0000MHZ LVCM LVTTL
FIXED IND 680UH 300MA 4.31 OHM