
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CIL21 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3.9 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 30 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 800mOhm Max |
| Q @ Freq: | 45 @ 10MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 38MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 10 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 240000 |
Current price of CIL21J3R9KNE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
FIXED IND 10UH 3.1A 71 MOHM SMD
FIXED IND 470NH 363MA 920 MOHM
TVS DIODE 20.5V 33.2V TO277A
FIXED IND 3.9UH 30MA 800MOHM SMD
CONTACT PIN 18-20AWG CRIMP GOLD
RECP ASSY