
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3094R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 680 nH |
| Tolerance: | ±3% |
| Current Rating (Amps): | 430 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 260mOhm Max |
| Q @ Freq: | 70 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 160MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.140" (3.56mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 650 |
Current price of 3094R-681HS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 180UH 620MA 890MOHM TH
FIXED IND 220UH 200MA 12 OHM TH
FIXED IND 330NH 1.3A 130 MOHM TH
FIXED IND 2.2NH 960MA 70 MOHM
FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM
FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
RG-6/U COAX