
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDEP13D76/T150 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 6 A |
| Current - Saturation (Isat): | 9.3A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 19.9mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDEP13D76T150NP-150MC-90 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 470NH 835MA 180 MOHM
FIXED IND 2.5UH 6.2A 18 MOHM SMD
FIXED IND 15UH 8.5A 22 MOHM TH
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC
FIXED IND 15UH 6A 19.9 MOHM SMD
SMJD-4820080G-XXN100D68H038ALL
HIGH EFFICACY LINEAR BOARD, (112
15 MM SQ. FULLY DEPLETED, HIGH E