
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HCB1380 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 320 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 45 A |
| Current - Saturation (Isat): | 47A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 0.32mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of HCB1380-321H1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD
FIXED IND
FIXED IND 1.2UH 590MA 180 MOHM
XTAL OSC XO 19.4444MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
DC DC CONVERTER 2V 10W
FIXED IND 320NH 45A 0.32MOHM SMD